QUANTEC ANALIZA

QUANTEC ANALIZA DLA OPRACOWANIA PROGRAMU TERAPEUTYCZNEGO odbywa się kontaktowo lub zdalnie bez wychodzenia z domu. Do skanowania wystarcza fotografia.

DIAGNOSTYKA I TERAPIA QUANTEC ®


kontaktowo przy urządzeniu lub zdalnie „na odległość” bez  konieczności dojazdu

wystarczy fotografia

ANALIZA I TERAPIA QUANTEC

Diagnostykę kwantową generującą program do terapii wykonuje się zdalnie bez konieczności dojazdu do gabinetu – zgodnie „na odległość” – wystarczy fotografia.

Diagnostykę kwantową generującą program do terapii można wykonać bezpośrednio przy urządzeniu Quantec® umawiając wcześniej termin wizyty.

Procedura zamówienia : wizytę umawia się wysyłając formularz zgłoszeniowy i zgodnie w wybraną z cennika usługą dokonuje się przedpłaty przelewem. Przelew wykonać należy po otrzymaniu terminu wyznaczonej wizyty, nie później nić na dwa dni przed umówionym spotkaniem. Na miejscu wykonuje się pierwsze skanowania Quantec® będące szablonem pod szczegółowe opracowanie terapii. Wyniki otrzymuje się ta,k jak w przypadku analizy zdalnej – w terminie do 21 dni od wizyty w pliku pdf. 

Usługa analizy kontaktowej jest tymczasowo wyłączona z oferty.

ANALIZA I TERAPIA QUANTEC

Program terapeutyczny nadawany jest zawsze zdalnie, zgodnie z terminem na odległość

*w systemie Quantec zastosowano technologię umożliwiającą wysyłanie programu naprawczego w każdej dobie, przez cały okres trwania terapii

 

więcej o kwantowym działaniu mechaniki kwantowej, tzw. działaniu „na odległość”


UZDRAWIAJĄCY SYSTEM KWANTOWY

ANALIZA QUANTEC ® Podczas skanowania obiektu pojawiają się informacje o skanowanym obiekcie,  w formie wygenerowanych opisów, które mają na celu po uruchomieniu terapii dokonać korzystnych zmian. Dopóki unikamy zmierzenia się z problemami, nie chcemy ich zaakceptować i dopuścić ich istnienia,  będą one stanowiły nieodłączna część nas samych. Przyznanie, że problem istnieje rozpoczyna proces uwalniania się i uświadamiania jego przyczyny, czyli rozwiązywania całego łańcucha.  A im dłużej dusimy i trzymamy w sobie powody jakichkolwiek powodów problemów i zaburzeń, tym więcej korzeni one wypuszczają i głębiej się osadzają. Trudniej jest je rozpoznać, gdyż nieświadome ja identyfikuje się z tym, uznając za element tworzący nas samych. Jesteśmy po to, aby rozwijać się, zmieniać i kreować. Cieszyć się sobą i życiem. Każdy z nas ma prawo tworzyć sobie przestrzeń szczęścia.