QUANTEC ANALIZA

QUANTEC ANALIZA przebia zdalnie – BEZ KONIECZNOŚCI WIZYTY W GABINECIE. Skanowanie za pomocą mechaniki kwantowej – wystarcza fotografia.

DIAGNOSTYKA I TERAPIA QUANTEC ®


zdalnie na odległość – BEZ WYCHODZENIA Z DOMU – wystarczy fotografia

ANALIZA I TERAPIA QUANTEC

Diagnostykę kwantową generującą program do terapii wykonuje się zdalnie, zgodnie z terminem na odległość.
Wystarczy fotografia.

*możliwe jest wykonywanie analizy podczas osobistej wizyty w gabinecie

ANALIZA I TERAPIA QUANTEC

Program terapeutyczny nadawany jest zawsze zdalnie, zgodnie z terminem na odległość

*w systemie Quantec zastosowano technologię umożliwiającą wysyłanie programu naprawczego w każdej dobie, przez cały okres trwania terapii

 

*więcej o kwantowym działaniu mechaniki kwantowej, tzw. działaniu „na odległość”


UZDRAWIAJĄCY SYSTEM KWANTOWY

ANALIZA QUANTEC ® Podczas skanowania obiektu pojawiają się informacje o skanowanym obiekcie,  w formie wygenerowanych opisów, które mają na celu po uruchomieniu terapii dokonać korzystnych zmian. Dopóki unikamy zmierzenia się z problemami, nie chcemy ich zaakceptować i dopuścić ich istnienia,  będą one stanowiły nieodłączna część nas samych. Przyznanie, że problem istnieje rozpoczyna proces uwalniania się i uświadamiania jego przyczyny, czyli rozwiązywania całego łańcucha.  A im dłużej dusimy i trzymamy w sobie powody jakichkolwiek powodów problemów i zaburzeń, tym więcej korzeni one wypuszczają i głębiej się osadzają. Trudniej jest je rozpoznać, gdyż nieświadome ja identyfikuje się z tym, uznając za element tworzący nas samych. Jesteśmy po to, aby rozwijać się, zmieniać i kreować. Cieszyć się sobą i życiem. Każdy z nas ma prawo tworzyć sobie przestrzeń szczęścia.