QUANTEC® REKOMENDACJE

 
.

Rolnik G. Bruns z powodzeniem stosuje swój QUANTEC m.in. w produkcji mleka. Ponieważ produkuje mleko również zimą, wiosną regularnie odkłada duże ilości kiszonki z trawy jako zapasy paszy.

Kiedy – jak co roku – chciał zebrać 30 hektarów trawy i umieścić ją w silosach, zdał sobie sprawę, że zapomniał w odpowiednim czasie zapewnić wystarczającą ilość dodatków do kiszonki (dodatki do kiszonki zwiększają wartość odżywczą trawy poprzez lepszą fermentację przy użyciu różnych szczepy bakterii mlecznych). Według producenta potrzebowałby około 100 kg dodatku do kiszonki na 30 hektarów; ale miał na stanie tylko 15 kg.
Zamiast uzupełnić brakujące 85 kg, potraktował kiszonkę preparatem QUANTEC. Kiedy silos został następnie otwarty, pobrał próbkę i kazał ją zbadać w laboratorium.
.
Wynik :
Laboratorium potwierdziło jakość Mr Bruns’a najwyższą oceną:
Bardzo dobra (90 do 100 punktów)!
.
HealingSheet dla tego interesującego przypadku można znaleźć tutaj .
.
Przeczytaj pełny raport tutaj!

.

Tekst źródłowy

 
zbiory cytrusów_2012
.

„To niesamowite, jakie zmiany i
ulepszenia są możliwe dzięki zastosowaniu QUANTEC®”.
Stephen King

.

W początkowej fazie pracy z QUANTEC szukał Stephen King widocznego potwierdzenia jego działania.
Zaczął więc między innymi od wysyłania sygnałów naprawczych Quantec do roślin doniczkowych.
Opracował i udokumentował rozwój w ciągu ostatnich 4 lat.

.

Wniosek:

„Nawet jeśli nie zawsze widać natychmiastową zmianę, jeśli masz trochę cierpliwości – zmianę po owocach zauważam bardzo wyraźnie”.

.

Przeczytaj pełny raport tutaj!

.

Natürlich gesund

 
 
pomidory_m_gomez
 

Raport od klienta QUANTEC:

.

„Normalnie stosuję terapie QUANTEC tylko na ludziach. Jednak na podstawie dobrych doświadczeń, jakie ci pacjenci mieli ze sobą, zapytali mnie, czy możliwe jest również stosowanie go na zwierzętach i roślinach.

Dlatego chciałbym opowiedzieć o zabiegu, który przeprowadziliśmy w szklarni na pomidory. Operator, pani Dora E. Sauceda, kazała wybudować szklarnię niedługo wcześniej.

Pani Sauceda przyszła do mnie i opisała trudności, jakie się pojawiły. Chociaż szklarnia została wzniesiona zgodnie z planem budowy, czas budowy trwał dłużej niż przewidywano. Miało to wpływ na koszty i prawie nie było czasu na odpowiednie przygotowanie gleby nawozami i wzbogacenie jej w glebę organiczną do sadzenia pomidorów.

Co gorsza, musiałaby również zmagać się z grzybem wywołującym zarazę. Jest to bardzo agresywny gatunek, który zjada łodygę, dopóki roślina nie zapadnie się i obumrze. Niebezpieczeństwo, że inne rośliny zostaną zainfekowane, jest również bardzo wysokie”.

.

Wniosek:

„Doskonała wielkość pomidorów. Zagrożenie ze strony grzyba zostało również całkowicie wyeliminowane. Doradcy rolni początkowo oszacowali straty na około 40%, ale ostatecznie wyniosły one tylko około 3%.”

.

Przeczytaj pełny raport tutaj!

.

Hilfe für Tomaten

Raport od klienta QUANTEC:

.

„Nasze rośliny ziemniaczane doznały poważnych szkód spowodowanych mrozem podczas wyjątkowo silnego mrozu. Sfotografowałem uszkodzone rośliny i stworzyłem odpowiednie terapie programem QUANTEC, aby móc uratować rośliny. Wysłaliśmy również wiadomości do do biosystemów ziemniaka, wyrażające naszą miłość i wdzięczność .  

Gdy zaczęliśmy zbierać plony, odkryliśmy coś, w co trudno nam było uwierzyć: mieliśmy sporo ziemniaków w kształcie serca. Do tego momentu nigdy nie słyszeliśmy ani nawet nie widzieliśmy ziemniaków w kształcie serca”. 

.

Program QUANTEC był już stosowany na polu ziemniaków jeszcze przed zimnem. 

.

Po tym sezonie wysyłano więcej informacji naprawczych Quantec HealingSheets, oto kilka przykładów ich wyników: 
.
„100% kiełkowania nasion”
„Doskonały wzrost we wszystkich stadiach”
„Ziemniaki w pełni wyzdrowiały z mrozu”
„Ziemniaki są chronione przed każdą niesprzyjającą pogodą warunki”

..
Przeczytaj pełny raport tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

 

QUANTEC kontroluje ciężką plagę

.
„W Europie, po korniku na sosnach, krąży obecnie szkodnik Wollafter, który zaatakował drzewa wiśniowe, lipy i brzozy na naszym terenie testowym.

W przypadku nowo posadzonych drzew do gniazd można było dotrzeć i usunąć drabiną ze względu na niską wysokość drzew. 

.

.

Nie było to możliwe w starszej populacji ze względu na wysokość, na której gąsienice układały swoje kokony. W przypadku starszej kolby nie było to możliwe , dlatego zastosowano tutaj tylko QUANTEC.

.

.

Na zdjęciu widać, że obszar wokół gniazd prawie nie wykazywał uszkodzeń liści i w przeciwieństwie do sąsiednich drzew, które nie były narażone na działanie fal QUANTEC, nie powstały nowe gniazda. 

.

Już po dwóch tygodniach Wollafter był wyraźnie pod kontrolą, dalsze uszkodzenia (uszkodzenia liści) nie mogły być już określone. Problem został rozwiązany za pomocą afirmacji, informacji z cedru i lawendy oraz późniejszego uruchomienia generatora. 

Jak to zrobiliśmy. . .

Najpierw sformułowaliśmy trzy afirmacje:

 

„Wszystkie drzewa i krzewy w parku są wolne od szkodników. Dotyczy to zwłaszcza gąsienic lub larw pokazanych na zdjęciu tego wpisu. Wzbudziła się w gąsienicach i larwach chęć jak najszybszego opuszczenia parku. Ogród i park również w przyszłości pozostaną wolne od tych szkodników. Larwy Nosode”

.

.

.„Wszystkim zaatakowanym drzewom i krzewom udaje się przetransportować substancję do liści, co zapobiega dalszemu zjadaniu liści przez larwy. Larwy Nosode

.

.

„Wszystkie naturalne drapieżniki ze stada larw pomagają w eliminacji larw. Larwy Nosode”

.

 

Obrazy zostały przypisane do wpisów w HealingSheet jako obrazy nozoda i zostały homeopatycznie potencjonowane za pomocą QUANTEC.

Przeczytaj pełny raport tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Oszczędzaj paliwo z QUANTEC

.

„Z relacji wielu klientów wiemy, że przy pomocy QUANTEC można zaoszczędzić paliwo. Ponieważ brzmi to tak niewiarygodnie, jak dotąd unikaliśmy dokumentowania tego publicznie. Ze względu na obciążenie środowiska, a także z powodu gwałtownego wzrostu cen benzyny, rezygnujemy z naszej niechęci.

.

Dr. Cieslar był odnoszącym sukcesy notariuszem z głównym adresem na Maximilianstrasse w Monachium i spełnił dwa pragnienia związane z przejściem na emeryturę: wyemigrować do Kanady i pracować z QUANTEC. W Kanadzie kupił wtedy jeepa i harleya i podróżował z nimi po kontynencie amerykańskim. Zszokowany wysokim zużyciem paliwa, zacisnął pas na swoich niezwykle spragnionych pojazdach z QUANTEC i osiągnął w ten sposób wartości spalania, których ani jego warsztat, ani jego przyjaciele i znajomi, którzy jeżdżą podobnymi pojazdami, nie są w stanie wytłumaczyć.

.

Powód mniejszego zużycia

.

Powszechnie wiadomo, w jaki sposób można uzyskać większą moc z tej samej ilości benzyny, a tym samym mniejsze zużycie przy takim samym stylu jazdy. Gdy świeca zapłonowa zostaje zapalona w cylindrze silnika, następuje eksplozja, która porusza tłokiem. Ta eksplozja jest procesem spalania, który oprócz benzyny wymaga tlenu. Im więcej tlenu w butli w momencie wybuchu, tym dokładniej spali się benzyna. A im bardziej spala się benzyna, tym więcej mocy jest uwalniane i tym mniej pozostałości (zanieczyszczeń) wydostaje się z układu wydechowego.

.

Ale teraz możliwe jest nie tylko wprowadzenie tlenu do cylindra w sposób materialny, poprzez turbosprężarkę , ale także w sposób subtelny. W tym celu zbiornik i silnik są zalewane informacją „tlen” i dostarczane z odpowiednią afirmacją (kliknij i zobacz)

.

Przed laty pan Hans Ernst, biolog budowlany z Hof, udowodnił, że dzięki obróbce falowej za pomocą QUANTEC następuje pełniejsze spalanie. Dzięki Renault Espace Diesel udało mu się nie tylko osiągnąć niższe zużycie paliwa, ale także bardzo, bardzo niską wartość cząstek sadzy, co zostało również udokumentowane na stanowisku testowym .

„Miasto Berlin miało duże problemy z dwoma jeziorami znajdującymi się w środku miasta. Te jeziora nie tylko były martwe, ale były tak zanieczyszczone, że niepokoiły okolicznych mieszkańców zapachem przypominającym septyczny zapach. Znane środki do dezynfekcji wody próbowały już bezskutecznie ratować te jeziora.

Następnie firma Mundus GmbH otrzymała zlecenie na rekultywację tych jezior i początkowo korzystała tylko z ich technologii (PRIGE). Kiedy to nie pomogło, zadzwoniłli do nas z QUANTEC. Sukces był głośny. W ciągu zaledwie trzech tygodni uciążliwy zapach został wyeliminowany, jeziora wróciły, a ryby wymarły.

Administracja miasta Berlina podziękowała na piśmie za remont już po sześciu miesiącach i przyznała kolejne zamówienia . „

„Kiedy dotarł do nas apel o pomoc od hrabiego Szapary z Kenii, było już prawie za późno. Nicienie (robaki żywiące się korzeniami roślin) zaatakowały 20 hektarów pól Hypericum tak masowo, że rośliny groziły śmiercią po cięciu.

.

Natychmiast wysłaliśmy naszych specjalistów w takich przypadkach na miejsce, gdzie natychmiast zbadali dotknięte obszary za pomocą QUANTEC za pomocą zdjęć satelitarnych, a następnie je leczyli.

.

Rezultat: Już po trzech tygodniach rośliny zregenerowały się tak dobrze, że udało się zebrać największe i jednocześnie najwyższej jakości zbiory w historii gospodarstwa.

.

Przeczytaj pełny raport tutaj, aby uzyskać więcej informacji.


SUKCESY PRACY Z QUANTEC I METODAMI KWANTOWYMI