JAKOŚĆ REFERENCYJNA QUANTEC®


GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Soldercache_4303899

JAKOŚĆ REFERENCYJNA SYSTEMU QUANTEC

QUANTEC ®

JAKOŚĆ REFERENCYJNA QUANTEC

to produkt w 100% opracowany oraz produkowany w Niemczech i musiał przejść rygorystyczne testy. Odpowiada najwyższym wymaganiom rozwoju myśli technicznej i wykonania.

JAKOŚĆ REFERENCYJNA QUANTEC

Dla uzyskania najwyższej jakości podczas produkcji wszystkie ważne części są montowane ręcznie. Pozwala to zarówno wyłączyć możliwość błędów produkcyjnych, jakie zdarzają się w automatycznych liniach produkcyjnych obsługiwanych przez roboty, jak i pozwala wykonywać pomiary i sprawdziany funkcjonowania na każdym kolejnym etapie produkcji.

JAKOŚĆ REFERENCYJNA QUANTEC

Laboratorium QUANTEC

JAKOŚĆ REFERENCYJNA QUANTEC

to największy na świecie ośrodek badania białego szumu jako interfejsu  łączącego ze świadomością (mózg-maszyna).

 

tuev-sued

.

.

Dioda Quantec ® została przetestowana przez TÜV SÜD i opatrzona znakiem CE

.

.


Quantec GmbH

Quantec GmbH
Peter-Raphael von Buengner
Wilhelmshöhenstraße 16
DE-82319 Starnberg, Germany

Telefon: 0049 (0)8104 629088
E-mail: info@quantec.eu

AXXYXX

Urządzenie Quantec ® GmbH w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii widnieje pod nazwą AXXYXX®

DIODA BIAŁEGO SZUMU

Fakt, że biały szum był używany głównie jako generator zdarzeń losowych ( REG ) przez długi czas uniemożliwiał określanie go jako interfejsu między umysłem a maszyną.

Najszersze badania nad białym szumem przeprowadzono na prestiżowym Uniwersytecie Princeton . Podczas gdy wyniki tych badań były w dużej mierze ignorowane lub wyśmiewane w świecie naukowym, Amerykańska Agencja Wywiadowcza CIA doszła do wniosku, że biały szum może być bardzo dobrze wykorzystany jako interfejs między umysłem a maszyną – dając możliwość uzyskania informacji, których nie można było uzyskać w jakikolwiek inny sposób.

CIA_biały_szum_1jpgCIA_biały_szum3

W latach siedemdziesiątych Francuz René Peoc’h zrobił pracę doktorską na bardzo nietypowy temat.

Jako pierwszy udowodnił w licznych eksperymentach, że robotem wyposażonym w diodę z białym szumem może sterować podświadomość ludzi lub zwierząt. Eksperyment zobacz klikając w link do filmu

Tekst źródłowy https://www.axxyxx.com/


INTERFEJS ZE ŚWIADOMOŚCIĄ

Diodę, która wytwarza biały szum, można sobie wyobrazić jako lampę kwarcową, używaną wcześniej w telewizorach lub w odbiornikach radiowych. Szum otrzymał atrybut „biały”, ponieważ obraz uzyskany na czarnym ekranie przedstawia migające, białe kropki; wygląda to podobnie jak na ekranie telewizyjnym po zakończeniu programu. Sam szum diody QUANTEC’a® jest porównywalny z odbiornikiem radiowym, ustawionym między dwiema stacjami nadawczymi, który raz głęboko dudni, raz wysoko gwiżdże, po czym znów szumi na średnich częstotliwościach – zupełnie przypadkowo i bez widocznego wzoru.

Jednakże w momencie, gdy szum ten nawiązuje kontakt ze świadomością, ulega on zmianie. Zmiany te mogą zostać przez komputer elektronicznie przetworzone i zinterpretowane. QUANTEC® wykorzystuje tę możliwość interakcji ze świadomością i przy pomocy białego szumu znajduje odpowiednie wpisy w swoich bazach danych (np. afirmacje, akupunktura, esencje dr Bacha, homeopatia, koloroterapia).

Dioda, jako interfejs między świadomością a maszyną, jest od ponad 30 lat obiektem badań naukowych. Wyniki są jednoznaczne. Niezliczone serie testów na ludziach i na zwierzętach udowodniły, że diody z białym szumem mogą służyć jako interfejs między różnymi formami świadomości a komputerem. Francuz René Peoc’h dowiódł w swoich eksperymentach w laboratorium, że funkcjonuje to również w stanach innych niż stan normalnej świadomości czuwania. W ramach projektu dotyczącego świadomości globalnej  bada się obecnie nawet świadomość wszystkich ludzi na naszej planecie łącznie. 

LOGIKA DOSTĘPU DO DIODY

 

Biały szum ma właściwości cząsteczek kwantowych. Dlatego w tym miejscu logikę dostępu, w oparciu o którą pracuje QUANTEC®, można w zrozumiały sposób wyjaśnić laikowi tylko poprzez analogię. W rzeczywistości powiązanie białego szumu z komputerem jest również dla fachowców zagadnieniem tak skomplikowanym, że do niedawna QUANTEC® był jedynym, dostępnym na rynku urządzeniem, które wykorzystywało tę technologię. Dziś posiada zatem największe doświadczenie w zastosowaniu diod z białym szumem.

A teraz wspomniana analogia: kiedy ma się przykładowo ustalić idealny kolor,
który mógłby zenergetyzować i harmonizująco wpłynąć na obiekt ożywiony, istniejąca
w komputerze baza danych, zawierająca wszystkie kolory do sprawdzenia, zostaje powiązana z białym szumem. Gdy chce się przetestować pięć kolorów, spektrum szumu diody dzieli się na pięć równych pasm częstotliwości; pasma te zostają przez software QUANTEC® automatycznie ponumerowane i przyporządkowane pięciu kolorom, zawartym w bazie danych.

 

Gdy z białym szumem połączona zostanie świadomość, szum który przedtem był rozłożony na wszystkie pasma częstotliwości (p. grafika na górze) wzmacnia się w jednym pasmie bardziej niż we wszystkich pozostałych (p. grafika obok). Software QUANTEC® musi teraz tylko znaleźć, jaki kolor odpowiada danemu pasmu częstotliwości i tak oto nieświadomość sama wyszukuje sobie potrzebny kolor! Mówiąc obrazowo biały szum to klawiatura, którą może posługiwać się nieświadomość, aby coś zakomunikować.


universitaets-klinikum-freiburg

Pracownicy, docenci i ordynatorzy Uniwersytetu Albrechta i Ludwika we Fryburgu zgłosili chęć poddania się testom dotyczącym badań naukowych o Instrumentalnej Biokomunikacji.

Napromieniowywanie za pomocą urządzenia Quantec ®, czyli jako uzdrawianie (stymulowanie) na odległość, przeprowadził sam wynalazca Peter von Buengner, w odległym od osób testowanych, o 350 km Monachium.

Badania fizyków wskazują, że cząsteczki mogą być równocześnie materią i falą, zatem materią i nie-materią. Gdy ochładza się materię do temperatury -273 st. C, to atomy rozpuszczają się do przeźroczystego kondensatu tzw. Bosego-Einsteina. Materia może zmienić się w światło i odwrotnie.  Powiązanie to jest przyczyną oddziaływania na odległość.

Wyniki eksperymentów z Freiburga, ogłoszone również w godnym cytowania czasopiśmie, mówią:

„Analizy te wykazały wyraźną poprawę stanu ogólnego (t(9)=
-3.28; p= .005), co oznacza przeciętną poprawę z mniej dobrego
do dobrego. Jeśli chodzi o różne jakości samopoczucia,
uczestnicy opowiadali, że stali się mniej nerwowi (t(9)=-1.96;
p= .04), mieli więcej energii (t(9)=2.28; p= .024) i byli mniej
zmęczeni (t(9)=3,25; p= .005). Członkowie tej grupy opowiadali
także o spełnieniu życzenia, przy czym przeciętnie jedno stało
się rzeczywistością (na płaszczyźnie fizycznej: (t(9)=2.28,
p= .009; na płaszczyźnie psychicznej (t(9)= 3,86, p= .002); na
płaszczyźnie socjalnej: (t(9)=4.07, p= .002); w życiu zawodowym: (t(9)=3,0, p= .008).”


ŚWIADOMOŚĆ GLOBALNIE MONITOROWANA

Roger Nelson z Uniwersytetu Princeton ustalił, że biały szum diod reaguje także na świadomość grupową. Zabrał on swoje diody m.in. do sali koncertowej i stwierdził, że podczas koncertu zachodzą wyraźne zmiany.


Dane wszystkich diod rozstawionych na świecie są codziennie przekazywane przez internet do centralnego komputera na Uniwersytecie w Princeton i tam przetwarzane.
Potem rozmieścił na całej kuli ziemskiej ok. 75 diod i udowodnił, że wydarzenia, które emocjonalnie poruszają ludzkość, wpływają na biały szum. Pierwszym wy
darzeniem, przy którym otrzymał równoczesne, synchroniczne wyniki pomiarów, był dzień pogrzebu Lady Diany. Następnie zmierzył on wiele wydarzeń, z których 11 wrzesień 2001 przyniósł wyniki zasługujące na szczególną uwagę.

Projekt Global Consciousness to międzynarodowa, multidyscyplinarna współpraca naukowców i inżynierów.

goldmedaille-fuer-quantecZŁOTY MEDAL DLA Quantec® w kategorii „Najbardziej innowacyjne urządzenie w dziedzinie wspierania zdrowia” przyznały:  

Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych

Ukraińskie Ministerstwo Edukacji i Nauki

Akademia Edukacji i Nauk Noosferycznych (dot. antroposfery, tzn.biosfery ze zmianami wprowadzonymi przez człowieka)

Kijowski Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji

Charkowski Uniwersytet Narodowy im. W. Karazina w Charkowie na Ukrainie („Karazina”)

Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. H.S.Skoworoda („Skoworoda”)

Akademia Edukacji Republiki Kazachstanu im. Y. Ałtynsarina („Ałtynsarina”)

Akademia Nauk na Krymie

Instytut Myśli Holistycznej w Odessie

Instytut im. W. Wernadskiego w Charkowie

Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS” w Sewastopolu

Międzynarodowy Fundusz Pokoju

Zobacz publikację o Quantec® w czasopiśmie naukowym COGNITIONIS »»

Po więcej wiedzy dotyczącej osiągnięć naukowych w zakresie fizyki kwantowej, a także o sukcesach Quantec’a zapraszamy do odwiedzenia linku QUANTEC® W MEDIACH & POLECANE

 

QUANTEC® INSTRUMENTALNA BIOKOMUNIKACJA


ZAPROGRAMOWANA BY DZIAŁAĆ DLA DOBRA