KWANTOWA DIAGNOSTYKA

– BEZ KONIECZNOŚCI WIZYTY W GABINECIE –


Zdalne opracowanie programu terapeutycznego Quantec ® i przeprowadzanie Terapii 

.

Wystarczy fotografia

.

Jak to możliwe ?

.

Obiekt emituje kwantowe cząsteczki światła, czyli fotony. Aparat fotograficzny przechwytuje je i zapisuje na fotografii. Obraz ten jest odbiciem wyemitowanych cząstek obiektu rzeczywistego, więc na fotografii pojawiają się kopie jego fotonów, które zgodnie ze zjawiskiem biokomunikacji tworzą fotony bliźniacze i stan splątany i pozostają ze sobą w stałym rezonansie pomimo czasoprzestrzennej odległości »»

.

Urządzenie Quantec skanuje fotografię za pomocą diody z białym szumem. Dioda wykorzystując biokomunikację fotonów bliźniaczych (splatanie kwantowe) odczytuje stan obiektu rzeczywistego, niezależnie od tego jak daleko znajduje się obiekt.

Wynik tego procesu to gotowa i zaplanowana w czasie terapia. Jest ona wszechstronna i uniwersalna, co oznacza, że może dotyczyć każdego aspektu zdrowia fizycznego i psychicznego. 

O fotografii

.

Klasyczny aparat fotograficzny jest urządzeniem przystosowanym do naświetlania materiału światłoczułego, umieszczanego we wnętrzu aparatu w postaci zwiniętej błony, wymiennej kasety z błonami ciętymi lub też kliszy szklanej. W fotografii kluczowe znaczenie ma światło, innymi słowy fotony.

.

To właśnie fotony poprzez obiektyw dostają się do wnętrza aparatu, docierając do elementu światłoczułego. Następnie element światłoczuły kumuluje w sobie dostarczone światło i zamienia je na impulsy elektryczne. Później za pomocą systemów elektronicznych impulsy są przetwarzane w obraz i zapisane na karcie pamięci aparatu.


Czesław Radzewicz polski fizyk, dr hab. nauk fizycznych, profesor zwyczajny Instytutu Fizyki Doświadczalnej im. Stefana Pieńkowskiego Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego podczas swojego przemówienia o fotonach trafnie potwierdza, że aparat fotograficzny zapisuje obraz fotonowy (3:45 sek.):

.

 

DIAGNOSTYKA QUANTEC


QUANTEC® zaprogramowany działać dla dobra