QUANTEC® etapy terapii 


System kwantowy ŁĄCZY SIĘ Z OSOBĄ zdalnie
NIE MA ZNACZENIA ODLEGŁOŚĆ dzieląca Quantec® i osobę

Etapy terapii QUANTEC ® – od badania po efekty terapii – łatwo, bezpiecznie i bez osobistego kontaktu z terapeutą – URZĄDZENIE TERAPEUTYCZNE ŁĄCZY SIĘ Z OSOBĄ, BEZ CZYNNEGO UDZIAŁU.

Wystarczy Twoja fotografia! 

KWANTOWA ANALIZA QUANTEC ® WYKONYWANA JEST ZDALNIE – ZGODNIE Z SYSTEMEM KWANTOWYM  BIOKOMUNIKACJI INSTRUMENTALNEJ I ZJAWISKAMI MECHANIKI KWANTOWEJ QUANTEC ® ODCZYTUJE INFORMACJE I ODDZIAŁUJE NA OBIEKTY PODDANE JEGO DZIAŁANIU BEZ POTRZEBY BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU, DZIAŁA NA ODLEGŁOŚĆ.

TA NOWOCZESNA I WYGODNA METODA, POZWALA WYKONYWAĆ TERAPIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, QUANTEC® SIĘGA SWOIM DZIAŁANIEM!


ANALIZA ORGANIZMU DOTYCZYĆ MOŻE:
Pod każdym względem kwantowe badanie jest bezinwazyjne i szczegółowe. Analiza jest w stanie wykazać dolegliwości i urazy nawet z przed wielu lat.

ANALIZA DOTYCZYĆ MOŻE KAŻDEJ INNYCH DZIEDZIN:

♦  firma (przedsiębiorstwo)

♦  budynek 

♦  konflikty

♦  rozwiązywanie problemów

♦  zalezienie atrakcyjnego domu lub działki

♦  udana transakcja

♦  inne

♦  zastosowanie terapeutyczne Quantec® może dotyczyć każdej innej okoliczności i dolegliwości

NA PODSTAWIE WYNIKÓW ANALIZY OPRACOWUJE SIĘ PROGRAM TERAPEUTYCZNY, KTÓREGO CELEM JEST OSIĄGNIĘCIE OKREŚLONEGO REZULTATU.

SYSTEM KWANTOWY QUANTEC® WYZNACZA INTENSYWNOŚĆ I CZĘSTOTLIWOŚĆ NADAWANEGO SYGNAŁU ORAZ INFORMUJE O DOBRANYM OKRESIE TERAPII.

Operator urządzenia nie ma wpływu na okres terapii, jaki zostaje dobrany przez urządzenie QUANTEC ® Jest to zależne od wielu czynników. Przykładowo początkowa faza może stanowić oczyszczanie, stopniowo przechodząc w proces wprowadzania zmian i transformacji.

NA PODANY ADRES POCZTY ELEKTRONICZNEJ OTRZYMASZ TREŚĆ OPRACOWANEGO PROGRAMU TERAPEUTYCZNEGO W FORMIE PLIKU PDF

ABY OMÓWIĆ PROGRAM TERAPEUTYCZNY, WCZEŚNIEJ UMÓW TERMIN ROZMOWY

TWOJA ZGODA NA WYKONANIE ANALIZY I TERAPEUTYCZNE NADAWANIE QUANTEC® NASTĘPUJE W MOMENCIE PRZESŁANIA ZGŁOSZENIA W FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM , JEDNAK POINFORMUJ NAS O SWOJEJ GOTOWOŚCI DO URUCHOMIONA PROCESU NADAWANIA QUANTEC®

QUANTEC ® wykrywając specyfikę problemu i może zaproponować dodatkowy program nadawczy.

Operator urządzenia nie jest w stanie określić, w jakim terminie terapia Quantec ® zakończy się. Osiągnięcia określane, jako efekty stymulowania przez Instrumentalną Biokomunikację opierają się na działaniu zjawisk mechaniki kwantowej, więc ostatecznych rezultatów terapeutycznych nie jesteśmy w stanie czasowo określić. Mogą potrwać dzień, a czasem wymagać będą cierpliwości – sam czujesz i wiesz w jakim położeniu jesteś. Urządzenie odnosi zaskakujące rezultaty, a terapia jest warta odpuszczenia niecierpliwości.

Zmiany zauważalne stają się, gdy dzięki oddziaływaniu Quantec ® inteligentne pole kwantowe tworzące człowieka, uzyskuje odpowiednio silną amplitudę do przetransformowania się. Kiedy osiągnie kwantowy potencjał przywracający sobie naturalną harmonię i zdrowie. Początkowo proces ten odzwierciedla się w sferze mentalnej i duchowej, kolejno pozytywnie wspomagając w konstruktywnym podejścia do życia i w przekształceniu struktur życiowych.


QUANTEC® WYGODNA TERAPIA ZDALNA

.

.