QUANTEC® EFEKTYWNE TERAPIE ZDALNE


CHOROBY | ZABURZENIA | INFEKCJE

quantec terapia

Psychosomatyczne wsparcie podczas leczenia chorób zaburzeń infekcji

ExpertScan QUANTEC® ANALIZA KWANTOWA ZA POMOCĄ MODUŁU PSYCHOSOMATYCZNEGO

Przykład alergii: puchnięcie błon śluzowych w gardle po zjedzeniu skorupiaków

„Osoba szukająca pomocy mówi, że po zjedzeniu skorupiaków puchnie jej gardło tak, że ma trudności z oddychaniem i z połykaniem.

Garnelen Teller

W tym przykładzie mamy dwa komponenty, mające znaczenie dla tej osoby: objaw alergiczny, symptom (puchnięcie błon śluzowych w gardle) i alergen, który to wyzwala: skorupiaki.

Jako pierwsze należy w „Module wiedzy o psychosomatyce” (ExpertScan) zaznaczyć i zeskanować objaw, symptom:

expertscan-allergie-01

Następnie alergen:

expertscan-allergie-02

Kilka kliknięć tylko na tych dwóch ekranach sprawi, że QUANTEC PRO dostarczy odnośnych afirmacji w sensie NLP (programowania neurolingwistycznego) oraz wyczerpujących komentarzy odnośnie psychosomatycznych przyczyn w tle i propozycji terapii.”

*więcej » Przykład alergii: puchnięcie błon śluzowych w gardle po zjedzeniu skorupiaków

JAK PRZEBIEGA ExpertScan QUANTEC®

Lecznicze działanie QUANTEC® ma oddziaływanie psychosomatyczne. Analiza Quantec ® nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec ® nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia, stanu zdrowia przy zastosowaniu nadawania Quantec ® może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.


MEDYCYNA KWANTOWA