Tytuł Biotronika, certyfikowane kursy Refleksologii, Chiropraktyki, Metod Kwantowych i ukończona Medycyna Chińska
dały nam sposobność do świadczenia usług wspomagających zdrowie, równowagę i dobre samopoczucie.

EFEKTY

 

KWANTOWA TERAPIA ŻYCIA ♥ QUANTECEFEKTY DZIAŁANIA

Po trzymiesięcznym nadawaniu programu na sferę zdrowotną związaną ze zdiagnozowaną infekcją bakteryjną dostrzegam, że czuję się znacznie lepiej. Samopoczucie pozwala mi funkcjonować i poruszać się w życiu codziennym bez odczuwania bólu i zmęczenia jak dotąd. Czuję, że mam więcej energii do życia. Ból kości, który bywał nie do zniesienia zwłaszcza nocą, co nie pozwalało mi odpocząć, minął. Kręgosłup nabrał zdrowej pozycji, rwa kulszowa przestaje doskwierać, bóle w stawach i kościach również. A oznaki polepszenia zauważalne były zaledwie kilka dni od pierwszego nadawania terapii. Poza tym zmienia się nie tylko zdrowie, ale także odczuwam wewnętrzny spokój i łatwiej jest utrzymywać równowagę. Myśl o niemożliwym jakby rozpłynęły się. Widzę że moje życie nabiera korzystnych zmian. Program jaki został przygotowany dla mnie jako terapia, zawiera tak wpisy, które szeroko oddziałują od samego wnętrza aż po fizyczność.

Mam uruchomione nadawanie kilku programów. Dotyczy uporządkowania wnętrza i umysłu ale też dodatkowy na równowagę i dobrostan w życiu. Nie spodziewałam się czym jest dobrostan…nie wiedziałam że to stan który wypełni całe moje wnętrze i będzie miał większą siłę niżeli strach o jutro. Pojawiają się zupełnie inne myśli. Bardziej budujące. Kiedyś reagowałam na stresowe sytuacje tak że od razu poddawałam się i popadałam w załamanie. Teraz jest inaczej. Myśli same pojawiają się i dają wiarę. Czuję wewnętrzny spokój i jedność. Chyba chodzi też o czas dla siebie, który się pojawia bez mojej reorganizacji. Po prostu patrzę jakby z innej percepcji wybierając czego chcę, czy i jak zareaguję emocjonalnie, czemu przydaję uwagę  i gdzie ukierunkuję swoją energię. Nabrałam dystansu, co przyszło samoistnie. To już półtora roku przygody z Quantec, ale warto było. Może gdyby nie Quantec nie byłoby tak jak jest teraz a może tak miało być i to nie przypadek? Kto wie…

Nie nastawiałam się na konkretne wyniki. Po badaniu laboratoryjnym zadecydowałam się na program Quantec na nadczynność tarczycy. Poprawa wyników po 3 miesiącach, spadek o 50%. Super. Dodatkowo zastosowałam inne środki naturalne. 

Jestem bardziej wyluzowana, sprawy biorę bardziej na chłodno…, lepiej śpię – głębiej, czuję się weselsza i w pracy jakoś z ludźmi mi się lepiej układa. Często wyobrażam sobie jak biorę głęboki oddech i czuję w końcu po latach wolność a uśmiech mi nie schodzi z twarzy. Dodam że ulgę zaczynam czuć w związku ze zmianą sytuacji bo to jest proces. 

Chciałbym podziękować za pomoc, jest nieoceniona dopiero teraz zaczynam rozumieć pewne rzeczy…Moja psychika była w rozsypce ale jest co raz lepiej i zaczynam znów patrzeć na świat inaczej problemy i porażki są wpisane w życie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc znów czuje się jak bym miał 18 lat, odzyskałem radość z życia nie wiem jak za to dziękować!

Program partnerski nadawany jest nadal choć już widzę efekty których nawet nie spodziewałam się. Ja czuję się lepiej, raczej oboje… Jakby to co przeszkadzało nam w szczęściu rozpuściło się. Niespodziewanie, ale 2 miesiąc po nadawaniu terapii nasze życie obróciło się do góry nogami w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy zgodni i w końcu planujemy wspólne życie. Kłótnie idą w zapomnienie. Oboje dostrzegamy ich bezsensowność. Stajemy naprzeciw siebie i nie potrafimy się już sprzeczać! Niesamowite.

Terapia Quantec pomogła mi w harmonijnym przejściu przez bardzo ważną sprawę, która zakończyła się szczęśliwie. Włączony na godzinę przed rozpoczęciem spotkania uspokoił mnie i doprowadził do poczucia równowagi. Wcześniej bardzo stresowałam się, nie umiałam logicznie mówić, mętlik w głowie, nie mogłam zapanować nad emocjami. Byłam kłębkiem nerwów. Quantec sprawił że poczułam się spokojniejsza a nawet poczułam zaufanie w dobre potoczenie się sprawy. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję, że jest takie urządzenie. Sprawa zakończyła się pomyślnie.

Co daje mi korzystanie z terapii kwantowej? Mimo, iż dopiero zaczynam swoje doświadczenie z ta innowacyjną terapią już widzę efekty tej współpracy. Mój program zostaje nadany na harmonijną realizacje w pracy. Przede wszystkim zauważyłam, że jestem spokojniejsza. Wcześniej bardzo się stresowałam swoimi obowiązkami. Mam psychiczny luz. Nie zastanawiam się tak intensywnie jak wcześniej czy wszystko co zrobiłam podczas całego dnia w pracy jest poprawne. Wiem, że staram się i nie popełniam celowo błędów. Jestem bardziej skoncentrowana i wiem, że mam na kim polegać. Terapia bardzo mi pomogła osiągać wewnętrzny spokój, który tak bardzo jest mi potrzebny. Im bardziej człowiek się stresuje tym więcej popełnia błędów. Ufam, i wierzę.

Mój program został ustawiony na pracę. Zależało mi na większym spokoju i polepszeniu mojej sytuacji. Po terapii wciąż pracuję w tym samym miejscu, ale moje postrzeganie siebie, ludzi i sytuacji w pracy całkowicie uległo zmianie. Jest mi znacznie łatwiej funkcjonować nawet gdy kiedyś bardzo bym się denerwował. Zauważam po sobie zaskakujące reakcje. Jestem wycofany, jakbym nie poddawał się emocjom. Staję się bardziej obserwatorem i dobrze mi z tym. Nie planowałem zmieniać pracy, więc wszystko układa się w mojej głowie. Terapia zadziałała z pewnością na moją sferę umysłu. A to przekłada się na moje życie osobiste. Korzystam z tych dobrodziejstw na co dzień. Jest mi o wiele lżej. Może terapia nie miała celu materialnego, ale na pewno zmieniła mnie. To mi wystarcza bo spokój ducha jest bezcenny. 

Klienta zgłosiła się chcąc uruchomić nadawanie na pojawienie się miejsca zamieszkania. Dotychczas mieszkała w wynajmowanym pokoju. Ku zdziwieniu po upływie około 3 miesięcy od uruchomienia Quantec’a, otrzymała klucze do mieszkania socjalnego. Teraz jest bardzo szczęśliwa i spokojna o swój komfort.

Klienta zgłosiła się chcąc uruchomić nadawanie na wsparcie z otrzymaniu pozytywnej oceny kredytowej, jak i samego przyznania hipoteki. Po kilku miesiącach nadawania i wydarzających się różnych sytuacji wokół sprawy, przekonała się że wszystkie rozwiązywały się z jej znikomym udziałem i pomyślnie. Odebrała już klucze do swojego wymarzonego domu!

Klienta zgłosiła się chcąc uruchomić nadawanie na wsparcie w sprzedaży nieruchomości. Sytuacja była zawiła, gdyż osoby z rodziny utrudniały transakcję i zniechęcały nabywców. Po nadawaniu Quantec klientka zrozumiała zawiłości w rodzinie, nabrała do postępowania innych znacznego dystansu i ostatecznie sprzedała nieruchomość.  

Klientka zgłosiła się ze swoim pieskiem, który od kilku dni nie jadł, był smutny, nie sypiał. Pojawiały się objawy chorobowe. Po kilkukrotnym przeskanowaniu Quantec wskazywał nosówkę. Po nadawaniu w ciągu jednej nocy, już tej samej nocy piesek spał, rano wstał, wyszedł na spacer, załatwił potrzeby fizjologiczne i zjadł. Po zakończeniu terapii wrócił do równowagi i zdrowia.